Tapetování,tapety a fototapety v Praze

Naše společnost Vám nabíází tapetování v Praze, ale i jiných městech, ve velmi vysoké kvalitě. Máme dlouhodobé zkušenosti se všemi druhy tapet, včetně těch luxusních a velmi drahých.

Tapetování má na celkovém vzhledu stěny největší vliv. Doporučujeme nezkoušet řemeslníky, kteří se nespecializují pouze na tapety, neboť zkušenosti, správné nářadí a hlavně znalost postupů a materiálů Vám zaručí opravdu nejlepší možné výsledky.

Pokud máte zájem o tapetování včetně tapet na zeď, můžete si vybrat tapety v našem eshopu www.retro-tapety.cz

Nabízené práce

Seznamte se s tím, jak děláme svoji práci.

Tapetování

Tapetování
  • Vysoká kvalita práce
  • Tapetujeme všechny druhy tapet
  • Máme dlouholeté zkušenosti
  • Poradíme si s malými i velkými objekty

Tapetám se věnujeme nejméně 15 let a za tu dobu jsme udělali stovky realizací, od jednostěnových designových tapet, po celé objekty jako hotely nebo restaurace.

Tapetujeme všechny druhy tapet, ovšem výrazně doporučujeme tapety z vláknité buničiny. Vybrat si je můžete například v našem eshopu www.retro-tapety.cz. V případě větších zakázek vám můžeme nabídnout zajímavou slevu jak na práci, tak i na tapety.

Nepokoušejte štěstí s řemeslníky, kteří nejsou profesionálové. Mnohokráte se stává, že přijíždíme k realizacím, které majitelé nechávají předělávat znovu, v takovém případě je ovšem materiálo zničen.

Fototapety